Koszyk

O firmie

interdesk.pl to świat cyfrowej szkoły, cyfrowego biura czy cyfrowego domu

Od zawsze fascynował nas sprzęt audio-wizualny, którym był nie tylko telewizor w domowym zaciszu, ale przede wszystkim projektory zarówno standardowe jak i instalacyjne czy kinowe, a także monitory w tym najprostsze desktop-owe/komputerowe  jak i monitory biznesowe czy monitory wielkoformatowe.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogate portfolio najlepszych producentów sprzętu wizualnego, który oczywiście jest z polskiej i legalnej dystrybucji, mający gwarancję producenta oraz autoryzowany serwis. Cechuje nas umiejętność słuchania- to Państwo wiedzą czego potrzebują – my doradzimy tak, aby wybór był najkorzystniejszy i przełożył się na komfort użytkowania produktu.

Oczywiście wyświetlanie pięknego obrazu bezsprzecznie łączy się z emisją czystego i wyraźnego dźwięku co zapewnimy dobierając odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy do indywidualnych potrzeb każdego z pytających. Porozmawiamy, wsłuchamy się i podpowiemy. Dajemy gwarancję całkowitego wsparcia, a także podpowiedzi bez narzucania wyboru tylko przedstawienie najlepszych rozwiązań.

Wyświetlanie obrazu to zadanie niełatwe i mierzą się z nim od wielu lat najwięksi producenci sprzętu audio-wizualnego cały czas poprawiając jakość produktów przez wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w projektorach, monitorach, telewizorach, laptopach czy tabletach. Podążając za nowoczesnymi technologiami proponujemy wprowadzenie Państwa w świat cyfrowej szkoły, cyfrowego biura czy cyfrowego domu. Najnowsze technologie ułatwiają naukę, pracę oraz zabawę czy odpoczynek. Materiały wyświetlane w 4K czy nawet FHD nie pozwalają oderwać oczu od jakości i szczegółowości obrazu z projektora, monitora lub telewizora z rozdzielczością Full HD lub Ultra HD.

Dla szkól niezastąpionym rozwiązaniem jest tablica interaktywna, której głównym zadaniem jest zamknięcie wszystkich funkcji i zadań jakie wykonują nauczyciele z uczniami w czasie lekcji na każdym z przedmiotów szkolnych w jednym oprogramowaniu, tak aby niepotrzebne były akcesoria zagracające klasę. Tablica interaktywna ułatwia i podnosi komfort prowadzenia zajęć dlatego jest częstym wyborem szkół, uczelni oraz biznesu czy firm szkoleniowych.

Dobór odpowiedniej tablicy interaktywnej oraz projektora to dla nas przyjemność.  Potrzebujemy kilku informacji, aby odpowiednio wybrać produkty pod Państwa wymagania. Nasze oferty są elastyczne co daje duże możliwości negocjacyjne.

Dlaczego My ?

Zawsze ceniliśmy kontakt z ludźmi. Potrafimy słuchać, ponieważ z ogólnie rozumianą sprzedażą/obsługą klienta związana jest cała nasza kariera zawodowa. Doświadczenie budowaliśmy od podstaw, zarówno w mniejszych jak i dużych firmach. Postanowiliśmy wdrożyć projekt, którego celem jest ciągłe podnoszenie standardów. Nie zamierzamy osiąść na laurach tylko ciągle podnosić sobie poprzeczkę.

Tą poprzeczką jest Państwa zaufanie. 

Zapraszamy.

Zespół INTERDESK

interdesk.pl