Projektor BenQ MX854UST z uchwytem ściennym

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Przewidywany czas wysyłki: do uzgodnienia (prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia)
Cena brutto: 6 943,00 zł 6943.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 5 644,72 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: BenQ
Kod produktu: MX854UST

Opis

Więcej Interakcji, Więcej Zabawy z Nauki

Totalne klasowe interaktywne rozwiązanie: MX854UST zapewnia doskonałą łączność, Ddual HDMI wejścia, funkcją ultra short-throw (krótkoogniskowy rzut projekcji) i opcjonalnie interaktywny z PointWrite ™, jasność 3500 ANSI lumenów, żywotność lampy wzmocniona przez Technologię SmartEco ™ wyświetlając długotrwały, solidny i żywy obraz.

 

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Perfekcyjny, duży obraz z małej odległości
  • Opcjonalny zestaw interaktywny PointWrite
  • 4% Lens Shift w pionie
  • Korekcja narożników dla lepszego dostosowani obrazu
  • Uchwyt ścienny w zestawie

 

Perfekcyjny obraz z małej odległości

Z projektorem ultra-krótkoogniskowym, nauczyciele mogą przyciągnąć uwagę uczniów w klasie z oszałamiającą przekątną obrazu 100 cali z odległości zaledwie 0,43 m*.

*Odległość projekcji w projektorach z lustrem mierzona jest od ekranu do końca projektora.

 

MW855UST


Innowacyjne rozwiązania interaktywne BenQ


 


 

Interaktywna Nauka z Wiodącą Technologią BenQ

Interaktywność i Współpracę Nauczyciel-Uczeń, Wspiera Aktywną Naukę poprzez Wykorzystanie PointWrite,

Utrzymanie aktywnego zaangażowania uczniów w czasie lekcji jest priorytetem dla BenQ - Koncepcji Inteligentnej Klasy - prostu integracja MX854UST z najnowszą technologią PointWrite ™ to świetny sposób, aby wielu uczniów zaaktywizować naraz do współpracy i uczestnictwa w lekcji. BenQ wprowadza, jak nigdy dotąd, innowacyjne interaktywne dotykowe rozwiązanie na nowy poziom łatwości i kontroli. Nauczyciele mogą teraz przekształcić dowolne miejsce dla tablicy interaktywnej i współpracować z 4 uczniami naprzemiennie dzięki wskaźnikowi PointWrite ™ lub po prostu wykorzystując palce. 

 
MW855UST
 

 

Funkcj Scalania Dwóch Ekranów

Funkcja Scalenia Dwóch Ekranów pozwala nauczycielom tworzyć wciągające w świat nauki doświadczenia, przez połączenie dwóch PointWrite - interaktywnych projektorów do projekcji płynnie scalonego obrazu w dwa ekrany. Stwarza przestrzeń dla nauki np. Systemu Słonecznego, wirtualnej wycieczki dookoła świata lub po prostu tworzy świetny duży ekran dla poznania nowych lekcyjnych doświadczeń.

 
MW855UST
 

Funkcje PointWrite:

‧ Interaktywny na każdej powierzchni 
‧ Podwójny ekran dotykowy z wieloma możliwościami
‧ Obsługuje do 4 wskażników / palców
‧ Łatwa konfiguracja z tylko 1 sekundową autokalibracją *
‧ Superszybki czas reakcji 0.016 sekundy

* Szybkość Kalibracji może zmieniać się w zależności od systemu komputerowego.
**Funkcja jest dostępna z opcjonalnym zestawem PointWrite.

 

MW855UST
 
  

Szybka i Łatwa Instalacja

Korekcja Narożnika Obrazu

Funkcja Korekcji Narożnika Obrazu (Corner Fit) jest przydatna gdy projektor jest używany do projektu na przestrzeni ograniczonej lub nierównej, na przykład w określonych ramach przestrzennych. Jest to elastyczny i wygodny sposób, aby poprawić każdy zniekształcony narożnik i uzyskać idealny prostokątny obraz.

 
MW855UST
 

Prosty Montaż Mocowania Ściennego

BenQ wprowadził dodatkową pomoc w montażu projektora. Instalator posiada schemat instalacji i miarę do pomiaru odległości, tak aby zlokalizować najbardziej odpowiedni sposób dostosowania położenia ekranu projektora dla optymalnego wyświetlania obrazu w Twojej klasie.

 

MH856UST                               1. Przesuń projektor, aby połączyć go z uchwytem ściennyMW855UST


2. Wysuń ramię uchwytu według podziałki z docelowym rozmiarem obrazu.

 MH856UST                                                  3. Wyreguluj obraz we wszystkich płaszczyznach.

 

Przesunięcie - Lens Shift - Położenia Obiektywu dla Większej Elastyczności

Przesunięcie obiektywu zapewnia dodatkową elastyczność, przezwyciężając wszelkie drobne nieścisłości podczas instalacji projektora. Wszystko co musisz zrobić, to ustawić przełącznik umieszczony obok obiektywu do przesunięcia wyświetlanego obrazu do góry lub w dół o 4%. Z tą pomocną funkcją, nigdy nie będziesz musiał martwić się o ustawianie projektora nie w tym miejscu, jaki daje od razu perfekcyjny obraz!.

 
MW855UST
 

Złącze MHL

Dzięki wsparciu technologii MHL, nauczyciele i uczniowie mogą natychmiast udostępniać zdjęcia, filmy, strony internetowe, a nawet gry na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem. Wystarczy podłączyć urządzenie do inteligentnego projektora klasie za pomocą kabla MHL i oglądać treści na ekranie projektora.

 
MW855UST
 
 

Oczędzamy Energię, Eko Przyjażni

Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ SmartEco™ Technology

Dzięki Technologii BenQ SmartEco ™ oferujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora oraz zoptymalizowaną projekcję poprzez dynamiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, jednocześnie zapewniając bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.

MW727
 
 
 

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

Wykrywając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

 
 
MW855UST
 

*SmartEco to Dynamiczny Tryb Oszczędzania energii, można zaoszczędzić co najmniej 70% mocy na podstawie poziomu zawartości projekcji.


Tryb Eko Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

 

Pełna Moc Lampy Uwaga Skupiona na Ekranie

MX666+

Tryb Lampy Eco Blank 30% Uwaga Skupiona na Nauczycielu


Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

MX666+
Żródło Wykryte 100% Moc Lampy

 

MX666+
Brak Sygnału Źródłowego Moc Lampy 30%

 

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

Projektor bez DLP

 
PU9530

Projektor BenQ DLP

 
PU9530
 

Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dając gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Doskonała Ostrość i Przejrzystość plus Ultra-Czytelność:

Dzięki 96% współczynnikowi wypełnienia, układ Technologii DLP dostarcza piksel za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne maskownice wokół pojedynczych pikseli, które jednocześnie zmniejszają szczegóły kolorów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze czarne obramowania przekładają się na zauważalnie czystsze, bardziej intensywne kolory i gładszą jakość obrazu. 
Projektory BenQ DLP, posiadają także wysoki współczynnik kontrastu, dostarczając nieskazitelną jakość wyświetlania małego tekstu, cienkich linii oraz ciemnych elementów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skupiona i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i bardzo skuteczne, nawet oglądane z tylnego rzędu publiczności.

 
PU9530

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 
PU9530

 

(Wszystkie zdjęcia przedstawiające scenariusze projekcji są symulowane.)

ekoFAKTY

Etykiety ecoFACTS mogą powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! 
Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska!
Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

 

 

System projekcji‎ DLP ‎
Rozdzielczość rzeczywista‎ XGA (1024 x 768) ‎
Jasność‎ 3,500 ANSI Lumenów ‎
Współczynnik kontrastu‎ 10,000:1 ‎
Wyświetlane kolory‎ 1.07 Mld Kolorów ‎
Obiektyw‎ F2.5, f=5.1mm ‎
Proporcje ekranu‎ Natywne 4:3 (5 do wyboru) ‎
Współczynnik projekcji (przekątna @ odległość)‎ 0.43 ‎
Rozmiar obrazu (przekątna)‎ 68"~85" ‎
Współczynnik powiększenia (zoom)‎ Stały ‎
Czas Pracy Lampy (Tryb: Normalny / Ekonomiczny / SmartEco / LampSave)‎ 3,000/ 4,000/ 6,000 godzin ‎
Trapezowa Korekta Obrazu Keystone‎ 2D, w pionie i poziomie ±15 stopnii, Korekta Narożników Obrazu ±5 stopni.‎
Przesunięcie projekcji (Projection Offset)‎ 136%~144% (±5%)‎
Obsługiwana rozdzielczość‎ VGA (640 x 480) do UXGA (1600 x 1200)‎
Częstotliwość odświeżania poziomego‎ 15KHz~102KHz‎
Częstotliwość odświeżania pionowego ‎ 23Hz~120Hz‎
Kompatybilność HDTV‎ 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p‎
Kompatybiliność video‎ NTSC, PAL, SECAM‎
Języki menu ekranowego‎ 28 Języków (w tym polski)‎
Tryby obrazu‎ Dynamiczny, Prezentacja, sRGB, Kino, Użytkownik 1, Użytkownik 2‎‎ ‎
Słyszalna Głośność (Tryb Normalny/Ekonomiczny)‎ 34/ 29 dBA (Normal/ Economic mode) ‎
Przesunięcie obrazu (Lens Shift)‎ 4%‎
Złącza‎ Computer In (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)
Monitor Out (D-sub 15pin) x 1
Composite Video In (RCA) x 1
S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1
HDMI/ MHL x 2 (HDMI 1 with MHL)
Audio In (Mini Jack) x 1
Audio Out (Mini Jack) x 1
Speaker 10W x 2
USB (Type mini B) x 1 (PointWrite interactive module)
USB (Type B) x 1 (FW download)
USB (Type A) x 1 (5V 2A Power for PT02 Touch module)
RJ45 x 1 (LAN Control / LAN Display/ Service) 
RS232 (DB-9pin) x 1
IR Receiver x 1 (Front)‎
Moc Lampy‎ 240W ‎
Waga (Bez Opakowania / Z Opakowaniem)‎ 5kg (bez uchwytu) ‎
Wymiary (szer. x wys. x gł.)‎ 373.3 x 287.5 x 130.2mm (bez lusta)
373.3 x 287.5 x 201mm (z lustrem)‎
Zużycie energii‎ 320W, Stan Uśpienia < 0.5W‎‎
Zasilanie‎ AC 100V do 240V, 50Hz do 60Hz ‎
Akcesoria (standardowe)‎ Pilot / Baterie, Kabel Zasilający, Instrukcja Użytkownika CD, Instrukcja Szybkiego Uruchomienia, Karta Gwarancyjna, Kabel VGA(D-sub 15pin), Instrukcja Montażu Ściennego,‎‎
Akcesoria (opcjonalne)‎ Spare Lamp Kit
Wall Mount WM04G4
3D Glasses DGD5
Document Camera S30
PointWrite Kit PW01U
PointWrite Touch Module PT02

 

 

Dane techniczne

Technologia projekcji DLP
Jasność [ansi lumeny] (tryb normalny) 3 500
Proporcje obrazu 4:3
Źródło światła Lampa
Kontrast 10.000:1
Rozdzielczość natywna 1024 x 768 (XGA)
Przeznaczenie Tablice interaktywne / Edukacja
Współczynnik projekcji 0,43:1
Waga [kg] 5-10
Żywotność lampy [godz] 3 000 / 4 000 (Eco)
Moc lampy [W] (tryb normalny) 240
Pobór mocy [w] (tryb normalny/średnio) 320
Poziom hałasu dB (tryb normalny/eko) 34 / 29
Głośnik [w] 2 x 10
Gwarancja na źródło światła 3 lata
Gwarancja na urządzenie 5 lat

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium