Projektor interaktywny BenQ MH856UST z uchwytem

Stan magazynowy: produkt na zamówienie (zapytaj o aktualną cenę i dostępność)
Przewidywany czas wysyłki: do uzgodnienia (prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia)
Cena brutto: 7 957,00 zł 7957.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 6 469,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BenQ
Kod produktu: MH856UST
Pin It

Opis

Więcej Interakcji, Więcej Zabawy z Nauki

Totalne klasowe interaktywne rozwiązanie: MH856UST zapewnia doskonałą łączność, rozdzielczość 1080p Full HD, funkcją ultra short-throw (krótkoogniskowy rzut projekcji) i opcjonalnie interaktywny z PointWrite ™, jasność 3500 ANSI lumenów, żywotność lampy wzmocniona przez Technologię SmartEco ™ wyświetlając długotrwały, solidny i żywy obraz.

KLUCZOWE FUNKCJE

  • Perfekcyjny, duży obraz z małej odległości - FLHD 1080p
  • Port Dual HDMI port. Wspomaga - MHL
  • Opcjonalny zestaw interaktywny PointWrite
  • Narożna Korekcja Obrazu
  • Zestaw do Montażu Sciennego w Komplecie

Perfekcyjny obraz z małej odległości

Z projektorem ultra-krótkoogniskowym, nauczyciele mogą przyciągnąć uwagę uczniów w klasie z oszałamiającą przekątną obrazu 100 cali z odległości zaledwie 0,43 m*..

*Odległość projekcji w projektorach z lustrem mierzona jest od ekranu do końca projektora. 

 
W1070
 

Wspaniała Jakość Obrazu

Spektakularna wydajność przy rozdzielczości FullHD 1080P

BenQ oferuje różne rozdzielczości dla modeli projektorów z krótkim rzutem ekranu. Rozdzielczość Full HD daje ostry, jasny i dokładnej jakości obraz. Korzystając na lekcji z projektora MH856UST, nauczyciel może intrygować swoją klasę, lekcjami pełnych kolorowych treści multimedialnych.

 
w1350
‧Nie Full HD

 

Niska Rozdzielczość Zdjęcia

 

w1350
‧Full HD 1080P

 

Delikatna Rozdzielczość Zdjecia
(Simulated Photos)

 

Innowacyjne Rozwiązania Interaktywne BenQ

 

 

 

Interaktywna Nauka z Wiodącą Technologią BenQ

Interaktywność i Współpracę Nauczyciel-Uczeń, Wspiera Aktywną Naukę poprzez Wykorzystanie PointWrite,

Utrzymanie aktywnego zaangażowania uczniów w czasie lekcji jest priorytetem dla BenQ - Koncepcji Inteligentnej Klasy - prostu integracja MH856UST z najnowszą technologią PointWrite ™ to świetny sposób, aby wielu uczniów zaaktywizować naraz do współpracy i uczestnictwa w lekcji. BenQ wprowadza, jak nigdy dotąd, innowacyjne interaktywne dotykowe rozwiązanie na nowy poziom łatwości i kontroli. Nauczyciele mogą teraz przekształcić dowolne miejsce dla tablicy interaktywnej i współpracować z 4 uczniami naprzemiennie dzięki wskaźnikowi PointWrite ™ lub po prostu wykorzystując palce.

 
BenQ MH856UST Educational FHD Projectors
 

Funkcja Scalania Dwóch Ekranów

Funkcja Scalenia Dwóch Ekranów pozwala nauczycielom tworzyć wciągające w świat nauki doświadczenia, przez połączenie dwóch PointWrite - interaktywnych projektorów do projekcji płynnie scalonego obrazu w dwa ekrany. Stwarza przestrzeń dla nauki np. Systemu Słonecznego, wirtualnej wycieczki dookoła świata lub po prostu tworzy świetny duży ekran dla poznania nowych lekcyjnych doświadczeń..

 
PT01
 

Funkcje PointWrite:

‧ Interaktywny na każdej powierzchni ‧ Podwójny ekran dotykowy z wieloma możliwościami ‧ Obsługuje do 4 wskaźników / palców ‧ Łatwa konfiguracja z tylko 1 sekundową auto kalibracją * ‧ Superszybki czas reakcji 0.016 sekundy * Szybkość Kalibracji może zmieniać się w zależności od systemu komputerowego. **Funkcja jest dostępna z opcjonalnym zestawem PointWrite.

MW853UST
 

Szybka i Łatwa Instalacja

Korekcja Narożnika Obrazu

Funkcja Korekcji Narożnika Obrazu (Corner Fit) jest przydatna gdy projektor jest używany do projektu na przestrzeni ograniczonej lub nierównej, na przykład w określonych ramach przestrzennych. Jest to elastyczny i wygodny sposób, aby poprawić każdy zniekształcony narożnik i uzyskać idealny prostokątny obraz..

SW916
 

Prosty Montaż Mocowania Ściennego

BenQ wprowadził dodatkową pomoc w montażu projektora. Instalator posiada schemat instalacji i miarę do pomiaru odległości, tak aby zlokalizować najbardziej odpowiedni sposób dostosowania położenia ekranu projektora dla optymalnego wyświetlania obrazu w Twojej klasie.

 

1. Przesuń projektor, aby połączyć go z uchwytem ściennym.

2. Wysuń ramię uchwytu według podziałki z docelowym rozmiarem obrazu.

3. Wyreguluj obraz we wszystkich płaszczyznach.

Złącze MHL

Dzięki wsparciu technologii MHL, nauczyciele i uczniowie mogą natychmiast udostępniać zdjęcia, filmy, strony internetowe, a nawet gry na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem. Wystarczy podłączyć urządzenie do inteligentnego projektora klasie za pomocą kabla MHL i oglądać treści na ekranie projektora.

 
BenQ MH856UST Educational FHD Projectors
 
 

Oszczędzamy Energię, Eko Przyjaźni

Oszczędzamy Więcej Energii z Technologią BenQ SmartEco™ Technology

Dzięki Technologii BenQ SmartEco ™ oferujemy niższy całkowity koszt posiadania projektora oraz zoptymalizowaną projekcję poprzez dynamiczne oszczędzanie energii wraz z bezkompromisową jasnością wyświetlanej prezentacji. Dzięki tej innowacji, szkoły i przedsiębiorstwa, są w stanie zaoszczędzić nawet do 70% poboru mocy lampy, przekładając to na niższe koszty utrzymania, jednocześnie zapewniając bardzo żywe wrażenia wizualne każdej prezentacji.

 

SW916
 
 

Tryb SmartEko: Mądre Zarządzanie Energią

Wykrywając zawartość wejściową w celu określenia ilości wymaganej jasności potrzebnej do optymalnego wyświetlania barwy i działania kontrastu, Tryb SmartEco jest w stanie zmniejszyć siłę natężenia lampy, zapewniając jednocześnie doskonałą jakość obrazu. Tutaj nie ma żadnych kompromisów!

 
BenQ MH856UST Educational FHD Projectors
 

*SmartEco to Dynamiczny Tryb Oszczędzania energii, można zaoszczędzić co najmniej 70% mocy na podstawie poziomu zawartości projekcji.

Tryb Eko Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

 
SU917 

Pełna Moc Lampy
100% Mocy Lampy
Uwaga Skupiona na Ekranie

 

SU917

Tryb Lampy Eco Blank
30% Mocy Lampy
Uwaga Skupiona na Nauczycielu

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródlowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

 
MX720

Żródło Wykryte
100% Moc Lampy

 

MX720

Brak Sygnału Źródłowego 
Moc Lampy 30%

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

Nie-DLP Projektor

 

 
MX720
 

BenQ DLP Projektor

 

MX720
 

Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dając gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

Doskonała Ostrość i Przejrzystość plus Ultra-Czytelność:

Dzięki 96% współczynnikowi wypełnienia, układ Technologii DLP dostarcza piksel za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne maskownice wokół pojedynczych pikseli, które jednocześnie zmniejszają szczegóły kolorów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze czarne obramowania przekładają się na zauważalnie czystsze, bardziej intensywne kolory i gładszą jakość obrazu. Projektory BenQ DLP, posiadają także wysoki współczynnik kontrastu, dostarczając nieskazitelną jakość wyświetlania małego tekstu, cienkich linii oraz ciemnych elementów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skupiona i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i bardzo skuteczne, nawet oglądane z tylnego rzędu publiczności.

 
SW916
 

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 
MH856UST
 

(Wszystkie zdjęcia przedstawiające scenariusze projekcji są symulowane.)

ekoFAKTY

Etykiety ecoFACTS mogą powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

 

System projekcji‎ DLP‎
Rozdzielczość rzeczywista‎ 1080P (1920 x 1080)‎
Jasność‎ 3,500 lumenów‎
Współczynnik kontrastu‎ 10,000:1‎
Wyświetlane kolory‎ 1.07 Mld Kolorów‎‎
Obiektyw‎ F2.5, f=5.1mm‎
Proporcje ekranu‎ Natywny 16:9 (5 do wyboru)‎‎‎
Współczynnik projekcji (przekątna @ odległość)‎ 0.33‎
Rozmiar obrazu (przekątna)‎ 88.9"-110‎
Współczynnik powiększenia (zoom)‎ Fix‎
Czas pracy lampy (Normalny/Tryb oszczędny/Tryb SmartEco)*‎ 3,000/ 4,000/ 7,000 h‎
Regulacja zniekształcenia trapezowego‎ 2D, w pionie i poziomie ±15 stopnii, Korekta Narożników Obrazu ±5 stopni.‎‎
Przesunięcie projekcji (Projection Offset)‎ 150% ±5%‎
Obsługiwana rozdzielczość‎ VGA (640 x 480) do UXGA (1600 x 1200)‎
Częstotliwość odświeżania poziomego‎ 15K-102KHz‎
Częstotliwość odświeżania pionowego ‎ 23-120Hz‎
Kompatybilność HDTV‎ 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p‎
Kompatybiliność video‎ NTSC, PAL, SECAM‎
Pobór mocy‎ Normalny 380W, Uśpienie < 0.5W‎
Języki menu ekranowego‎ 28 Języków‎
Tryby obrazu‎ Dynamiczny, Prezentacji, sRGB, Kinowy, Użytkownik 1, Użytkownik 2‎‎‎
Waga‎ 5kg (bez zestawu ściennego)‎
Zasilanie‎ AC 100V do 240V, 50 do 60Hz‎
Słyszalny szum‎ 37/ 33 dBA ‎
Złącza‎

Computer In (D-sub 15pin) x 2 (Share with component)
Monitor Out (D-sub 15pin) x 1
Composite Video In (RCA) x 1
S-Video In (Mini DIN 4pin) x 1
HDMI/ MHL x 2 (HDMI 1 with MHL)
Audio In (Mini Jack) x 1
Audio Out (Mini Jack) x 1
Speaker 10W x 2
USB (Type mini B) x 1 (PointWrite interactive module)
USB (Type B) x 1 (FW download)
USB (Type A) x 1 (5V 2A Power for PT02 Touch module)
RS232 (DB-9pin) x 1
IR Receiver x 1 (Front)

Wymiary (szer. x wys. x gł.)‎ 373.3 x 287.5 x 130.2mm (w/o Mirror)
373.3 x 287.5 x 201mm (w Mirror)‎
Akcesoria (standardowe)‎ Pilot / Baterie: RCS011
Kabel Zasilający: 2.9M
Instrukcja Użytkownika CD: x 1
Instrukcja Szybkiego Uruchomienia: x 1
Karta Gwarancyjna: x 1
Kabel VGA (D-sub 15pin) Cable: x 1
Mocowanie Ścienne: x 1‎
Akcesoria (opcjonalne)‎ Lampa
Okulary 3D: DGD5
Document Camera: S30
PointWrite Kit : PW01U
PointWrite Touch Module: PT02

Dane techniczne

Technologia projekcji DLP
Jasność [ansi lumeny] (tryb normalny) 3 500
Proporcje obrazu 16:9
Źródło światła Lampa
Kontrast 10.000:1
Rozdzielczość natywna 1920 x 1080 (Full HD)
Przeznaczenie Tablice interaktywne / Edukacja
Współczynnik projekcji 0,33:1
Waga [kg] 5-10
Żywotność lampy [godz] 3 000 / 4 000 (Eco)
Moc lampy [W] (tryb normalny) 280
Pobór mocy [w] (tryb normalny/średnio) 380
Poziom hałasu dB (tryb normalny/eko) 37 / 33
Głośnik [w] 2 x 10
Gwarancja na źródło światła 3 lata
Gwarancja na urządzenie 5 lat

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium